Media Performance Specialist

Zastosować

Marka iProspect
Lokalizacji: Warsaw - Czerska 12
Pełny etat / niepełny etat Full time
Post Data otwarcia 08/25/2020

Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce w jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet oraz RED8.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie do iProspect szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Realizacja kampanii Media Performance (Display & Mailing & Akcje niestandardowe);
  • Przygotowywanie i nadzór nad media planami;
  • Wsparcie Project Managera w zarządzaniu media splitem;
  • Kontakty z wydawcami i klientami oraz doradzanie klientom w wyborze rozwiązań;
  • Współtworzenie materiałów reklamowych;
  • Współpraca z działem graficznym, analitycznym, developerskim, oraz traffic;
  • Raportowanie wyników, wyciąganie wniosków z danych i przedstawianie rekomendacji;
  • Obsługa Adserwerów/ narzędzi trackujących (adform/ doubleclick/ gemius);
  • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w agencji / domu mediowym na pokrewnym stanowisku;
  • Znajomość trendów i nowości w obszarze marketingu online;
  • Znajomość modeli rozliczeń, formatów reklamowych i sposobów ich zastosowania oraz programów trackujących i adserver’ów;
  • Doświadczenie w negocjacji i budowaniu relacji z wydawcami mediowymi;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint);
  • Umiejętność wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji i optymalizacji kampanii;
  • Znajomość Google Analytics, systemów Doubleclick i Gemius będzie dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji performance marketingu;
  • Możliwość pracy na projektach kluczowych klientów w branży digital marketingu, e-commerce,
  • Szkolenie onboardingowe pokrywające wszystkie obszary digital marketingu;
  • Bliską, codzienną współpracę z doświadczonymi Project Managerami – dużo szkoleń i merytorycznego wsparcia w okresie wdrażania;
  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
  • Możliwość rozwoju w ramach iProspect oraz grupy Dentsu Aegis Network w Polsce i na świecie – lokalizacja na Dolnym Mokotowie;
  • Wewnętrzny program szkoleń „Let’s share” i wiele innych;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover lub Enel-Med z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • Kartę sportową OK System lub Multisport.