Programmatic Senior Specialist

Brand: iProspect
Location: Warsaw - Czerska 12
Full Time / Part Time: Full time
Post Open Date: 12/18/2020

Grupa dentsu Polska jest częścią globalnej sieci dentsu. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce w jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet oraz RED8.

dentsu dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

PROGRAMMATIC SENIOR SPECIALIST

Miejsce pracy: Warszawa/zdalna

Wiedza:

·       Doświadczenie (co najmniej 4 letnie) w samodzielnym zakupie, realizacji i optymalizacji kampanii w obszarze programmatic buying

·       Bardzo dobra znajomość platform: D&V 360, Adform, narzędzi DSP, DMP (Data Management Platform)

·       Bardzo dobra znajomość branży eCommerce i rynku marketingu online

·       Dobra znajomość platformy Google Analytics

·       Doświadczenie i znajomość specyfiki prowadzenia kampanii dla dużych marek

·       Doświadczenie w optymalizacji różnych typów kampanii (brand, traffic, lead, sales)

·       Biegła praca z MS Excel

Zadania:

·       Zarządzanie specjalistami odpowiedzialnymi za kampanie programmatyczne (display i wideo) z uwzględnieniem celów krótkoterminowych (codziennych) i strategii

·       Rozwój i optymalizowanie kampanii w tym kanale z uwzględnieniem jego miejsca na ścieżce zakupowej klienta

·       Współpraca z Zespołem wdrażającym DMP w działaniach e-commerce klienta

·       Koordynacja analizy strategii konkurentów (w zakresach dotyczących kwestii mediowych; komunikacyjnych; ofertowych) i przygotowanie rekomendacji dla marek klienta

·       Analiza kluczowych trendów spoza branży klienta

·       Poszukiwanie insightów mediowych i komunikacyjnych

·       Regularne śledzenie narzędzi optymalizacyjnych dostępnych na rynku; współpraca z dostawcami technologii, koordynowanie wdrażania przez dom mediowy koniecznych zmian w kampaniach prowadzonych dla klienta

·       Merytoryczne wsparcie działu sprzedażowego klienta.

·       Poszerzanie wiedzy Zespołu i przygotowywanie niezbędnych szkoleń.

Oferujemy:

  • Home office na czas trwania pandemii (później tryb hybrydowy)

  • Praca dla jednego z największych ecommerce w Polsce

  • Praca z zaawansowanymi narzędziami analitycznymi

  • Wymiana wiedzy z jednymi z najlepszych ekspertów od kampanii performance

  • Praca w przyjaznej atmosferze, wspierającej rozwój oraz współpracę

  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań

  • Wewnętrzny program szkoleń „Let’s share” i wiele innych

  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE

  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover lub Enel-Med z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;